Керівники, які набирали учасників до своїх групи у 2018-2019 рр.

Загальна інформація про діяльність клубу:

УВАГА! Нагальні учбові та похідні плани уточнюються в цій темі. Прохання до керівників завчасно повідомляти про нові заплановані походи.

1. Якщо ви хочете ходити в походи, брати участь у технічних тренуваннях та підтягнути знання з основ туризму, візьміть участь у навчанні у групі А. Звертайтесь до куратора групи А для запису на заняття та із запитаннями (до групи входять початківці та керівники походів початкових категорій складності). В рамках групи А працює Школа інструкторів табору Глобус.

2. Для досвідчених туристів, які збираються учасниками у походи 3-5 к.с., створено заняття у групі Б.

3. Крім звичних для клубу занять із гірської та пішохідної підготовки (групи А, Б) працює також Велошкола.

4. Тренування команд. Відкриті форуми команд можна побачити у розділі Форуми команд. Зазвичай час команд розподіляється між тренуваннями з гірської, пішохідної, лижної та велосипедної техніки, альпінізму, відвідуванням лекцій, клубних вечорів, виїздами на природу і т. ін. Кульмінацією діяльності команд є участь у змаганнях та проведення походів. Запис до деяких команд відкритий, див. список на сторінці нижче. У випадку виникнення питань можна звертатися до куратора новачків.
Для тих, хто не визначився з приналежністю до певної команди та має необхідний досвід, проходить окремий набір у походи.
Кожна команда має свій графік тренувань, інтенсивність, мету та місце проведення занять. По вівторках та середах більшість груп тренуються біля приміщення клубу. За 2-4 місяці до походів деякі керівники також починають набирати групи, про що повідомляється окремо.

5. Лекції можна відвідувати згідно з розкладом по четвергах о 19.00. Інформація про них вивішується у календарі, який можна побачити у рубриці "Найближчі події" зліва на сторінках сайту. Заняттями групи А є лекції для новачків та тих, хто бажає систематизувати знання з туризму. Можна відвідувати також практичні заняття, що зазвичай проходять на вихідних та також висвітлюються у "Найближчих подіях".

6. Є ще дні, присвячені Вечорам зустрічей, куди члени клубу та гості приходять для спілкування. На вечорах можна почути та побачити фоторозповіді та фільми про походи та подорожі до усіх куточків світу.

7. Клуб також проводить загальноклубні виїзди, змагання різного рівня, походи різної складності, в тому числі вихідного дня та інші заходи.

Основною метою діяльності клубу є організація та участь у цікавих походах і змаганнях, що вимагає підготовки протягом року.
Заняття у клубі є відкритими та безкоштовними.

 

Приблизний список запланованих походів та заходів команд клубу:
(Інші питання - Сергій Рябуха O66 O37 42 34)

 

 

Ім'яКонтактКоментар
Моянська ТетянаЗоопаркДобір новачків. Травень - похід 2 к.с. (керівник Шинкевич Микола), літо - похід 3 к.с. (керівник Моянська)
Литвяков Александр Норвегия 2 к.с. на майские. набираю максимум 4 человека.
Пришляк ВікторАльгадрАТренировки 2 раза в неделю, участие команды в Клубных и командных выездах, ПВД и участие в соревнованиях. В этом сезоне я ничего не веду, добирать пока не планировал.
Сущук Віталій Тренування на всебічний розвиток спортсмена. Брати участь в змаганнях, походи в високі гори, альпвиїзди. Набираю команду.
Андрій Данилейко 

веду3 к.с в Аладаглар (Туреччина) в травні 2019. Група в основному набрана, але для знайомих учасників з досвідом двійок є можливості

Завадський КостянтинСагарматхаПохід 4 кс (гірський), Памір. Набираю учасників з досвідом 3 кс.
Козлик ОлександрПарадайзСоревы, возможно поход. Добор возможен не новичков.
Вахрушкін ВолодимирСпаржаПВД та н/к походи у Карпати; літом 2019 - Норвегія чи Сванетія. Набираю команду.
Пігарьова ЮліяКайласСоревки.
Симончук Наталія, Смілянець НаталіяВелошколаОднодневные поездки и ПВД круглый год (зимой лыжи). Майские 2018 велопоход 1 к.с. Украина. Осень 2019 - велопоход 2 к.с Франция-Испания. Для майского похода - полный набор команды. Для осеннего похода - донабор 2-3 человека.
Грабець БогданПротуберанці/ГлобусПланую вести гірську 5ку в Азію в липні/серпні. Тренування команди Глобус під змагання всіх рівнів з техніки туризму. Тренувальні виїзди під похід і сходження.
Поворознюк АндрійDream team:)

Пешеходный поход 4 к.с.в августе-октябре (до 3 недель - Румынские Карпаты, Джунгария, Грузия, Иран - в порядке убывания приоритета)

Добираю участников(в идеале с опытом 3 к.с.пеш., можно с 3 к.с.гор, возможно даже "процентника" с 2 к.с.)

Рома СаковУранПланирую горную 5 к.с. по Азии (Центральный Тянь-Шань или Памир) в августе 2019. Нужно несколько участников с соответсвующим опытом. Тема похода.

 

Коментарі

Підписатися на Коментарі для "Керівники, які набирали учасників до своїх групи у 2018-2019 рр."