Керівники, які набирали учасників до своїх груп у 2017-2018 рр.

 

Загальна інформація про діяльність клубу:

УВАГА! Нагальні учбові та похідні плани уточнюються в цій темі. Прохання до керівників завчасно повідомляти про нові заплановані походи.
1. Якщо ви хочете ходити в походи, брати участь у технічних тренуваннях та підтягнути знання з основ туризму, візьміть участь у навчанні у групі А. Звертайтесь до куратора групи А для запису на заняття та із запитаннями (до групи входять початківці та керівники походів початкових категорій складності). В рамках групи А працює Школа інструкторів табору Глобус.

 

2. Для досвідчених туристів, які збираються учасниками у походи 3-5 к.с., створено заняття у групі Б.

3. Крім звичних для клубу занять із гірської та пішохідної підготовки (групи А, Б) працюють також Лижна школа та Велошкола, Група походів вихідного дня, Школа орієнтування.

4. Тренування команд. Відкриті форуми команд можна побачити у розділі Форуми команд. Зазвичай час команд розподіляється між тренуваннями з гірської, пішохідної, лижної та велосипедної техніки, альпінізму, відвідуванням лекцій, клубних вечорів, виїздами на природу і т. ін. Кульмінацією діяльності команд є участь у змаганнях та проведення походів. Запис до деяких команд відкритий, див. список на сторінці нижче. У випадку виникнення питань можна звертатися до куратора новачків.
Для тих, хто не визначився з приналежністю до певної команди та має необхідний досвід, проходить окремий набір у походи.
Кожна команда має свій графік тренувань, інтенсивність, мету та місце проведення занять. По вівторках та середах більшість груп тренуються біля приміщення клубу. За 2-4 місяці до походів деякі керівники також починають набирати групи, про що повідомляється окремо.

5. Лекції можна відвідувати згідно з розкладом по четвергах о 19.00. Інформація про них вивішується у календарі, який можна побачити у рубриці "Найближчі події" зліва на сторінках сайту. Заняттями групи А є лекції для новачків та тих, хто бажає систематизувати знання з туризму. Можна відвідувати також практичні заняття, що зазвичай проходять на вихідних та також висвітлюються у "Найближчих подіях".

6. Є ще дні, присвячені Вечорам зустрічей, куди члени клубу та гості приходять для спілкування. На вечорах можна почути та побачити фоторозповіді та фільми про походи та подорожі до усіх куточків світу.

7. Клуб також проводить загальноклубні виїзди, змагання різного рівня, походи різної складності, в тому числі вихідного дня та інші заходи.

Основною метою діяльності клубу є організація та участь у цікавих походах і змаганнях, що вимагає підготовки протягом року.
Заняття у клубі є відкритими та безкоштовними.

 

Приблизний список запланованих походів та заходів команд клубу:
(Інші питання - Сергій Рябуха O66 O37 42 34)

 

Ім'яКонтактКоментар
Євген Столбовийfb.com/udjin.stolboviy
о937484584
Тренування під змагання. Походи 1 та 2 кс.
Єгор Михайлов093-712-05-47Тренування під змагання. Похід 1 кс Карпати.
Татьяна Моянскаяmoyanskaya [at] gmail.comНабираю Команду! Соревнования, поход 1к.с. весной.
Сергій Рябуха

Команда "Rule #4"
та школа табору
s.ryabukha gmail.com

fb

Набираю команду майбутніх інструкторів табору. Тренуємось під змагання та виїзди. Взимку та влітку - Глобус. Весна - похід в Карпати під кер. Матяша. Паралельно готуємо школу інструкторів табору.
Виктор ПришлякКоманда "Альгадра"
buldozer86 собака ukr.net
fb093 560 85 3 ноль
Команду набрано! Тренировки, соревнования, походы: 2к.с. Карпаты, и 3 к.с. (Кавказ/Турция/Тянь-Шань).
Андрей БузулукКоманда "Апогей"
+38 050 342 8573
В планах 3ка летом
Саша Козлик[OLD]#ШИ17
О95-О75-два девять-7 ноль
fb
Походы: зимой - лыжный (январь февраль), летом 3кс.
Юлия ПигареваКоманда "Кайлас"
О98-886-1117
Зима-лыжи, летом-горы) Соревы.
Богдан ГрабецьКоманда "Протуберанці"
О63-129-75-5I
Треную збірну команду Глобусу та Протуберанців під змагання. В планах участь у змаганнях з техніки гірського і пішохідного туризму всіх рівнів. Загальнокомандні виїзди.
Марина РубанКоманда " Фенікс "
0966899579
https://www.facebook.com/marinruban
Команду набрано! Добираю декілька хлопців з досвідом походів ( бажано 2ка гірська ) Плани: загальнокомандні виїзди, літо - 3ка гірська (Кавказ/ Тянь-Шань)
Вадим УложенкоКоманда «Аделаида»Команду набрано! Тренируемся, ездим на выезды, участвуем в соревнованиях ТГТ, из походных планов: на майские горные походы 1 к.с. и 2 к.с. в Карпатах, летом - 3 к.с. на грузинском Кавказе.

 

 

Коментарі

Підписатися на Коментарі для "Керівники, які набирали учасників до своїх груп у 2017-2018 рр."