Про турклуб

Турклуб КПІ "Глобус" існує (з перервами) з 1952 року. За цей час тисячі людей змогли побувати на Кавказі, Памірі, в Карпатах, Криму, отримати незабутні враження і повноцінно відпочити.

Досягнення членів клубу - першопроходження, експедиції у важкодоступні райони, високі місця на змаганнях говорять самі за себе. У 2000р. клуб відновив свою діяльність за підтримки і під керівництвом профкому студентів КПІ.

Докладніше про історію клубу можна прочитати в спогадах Боборикіна О. Г. "Туризм в Київському Політехнічному Інституті" та послухати у лекції Танигіна Ю.І. з історії туризму в Україні, Києві та КПІ.

Турклуб КПІ "Глобус" запрошує початківців й досвічених туристів, всіх, для кого слово "гори" асоціюється не тільки з купами каміння, а слово "похід" - не тільки з ненависним тягарем наплічника, взяти участь в житті нашого турклубу. Ані вік, ані "вузівська приналежність" значення не мають - ми відкриті для всіх бажаючих.

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

  • проводимо змагання з техніки туризму, орієнтування, виживання (а також беремо участь в загальнодержавних, обласних тощо);
  • організуємо й проводимо походи різних видів й категорій складності по Україні, Кавказу та іншим регіонам Європи і Азії;
  • навчаємо і готуємо бажаючих в секціях гірського і пішохідного туризму, а також в школі інструкторів карпатського табору "Глобус";
  • проводимо вечори, зустрічі з цікавими людьми;

Зв'язатися з нами ви можете, поставивши запитання в форумі, написавши листа на адресу турклубу info [at] tkg.org.ua. Перелік керівників груп, в які проводиться набір наведено тут.

РОЗТАШУВАННЯ КЛУБУ

 

Розташування турклубу відносно станцій метро і залізниці
Розташування клубу

Клубні заходи як правило відбуваються у Спорткомлексі (24-й корпус) НТУУ "КПІ" (див. карту, за адресою вул. Польова, 38/1 вона ж вул. Верхньоключова, 1/26), ауд. 402 або 406 - при вході в корпус наліво, 4 поверх. Потрапити туди можна: - від ст. метро "Шулявська" (від метро їхати тролейбусом три зупинки до "Індустріального мосту" або чотири до "вул. Лебедєва-Кумача"), пройти біля 5 хв.; - від ст. метро "Політехнічний інститут", йти 25 хв. через територію НТУУ "КПІ" (перетнути лінію швидкісного трамваю на зуп. "Польова"); - від зупинки швидкісного трамваю "вул. Польова", пройти пішки по вул. Польовій 5 хв.; - від залізничної станції "Караваєві Дачі", пройти до зуп. тролейбуса "вул. Лебедєва-Кумача" і далі по вул. Нижньоключовій, загалом 15 хв.

Підписатися на Коментарі для "Про турклуб"