Реєстрація "Осінній лист 2017"

1) Название команды
2) Класс дистанции
3) ФИО представителя команды
4) Номер телефона представителя
5) E-mail представителя
6) ФИО судьи от команды
7) Телефон судьи
8) E-mail судьи

1) МКС-1
2) ІІІ
3) Андрущенко Сергій Сергійович
4) 093 192 14 64
5)
6) Андрущенко Сергій Сергійович
7) 093 192 14 64
8)

1) МКС-2
2) ІІІ
3) Андрущенко Сергій Сергійович
4) 093 192 14 64
5)
6) Андрущенко Сергій Сергійович
7) 093 192 14 64
8)

1. Едельвейс-1
2. Другий
3. Столбовий Євген
4.
5. 80937484584
6. Белікова Катерина
7. 099-201-15-19
8.

1. Едельвейс-2
2. Другий
3. Столбовий Євген
4.
5. 80937484584
6. Могильникова Илона
7. 0730519434, 0953933927
8.

1. Cборная "Глобус 1"
2. 3
3. Павленко Илона Ивановна
4. 098 788 0932
5.
6. Рубан Марина
7. 096 689 9579
8.

1. Сборная "Глобус"
2. Второй
3. Черниенко Ольга Вячеславовна
4. 050 шесть ноль шесть 88 51
5. cherniienko(точка)olya@gmail.com
6. Желябовская Яна Олеговна
7. 066 ноль ноль 64 911
8. zheliabovska.2015(собака)gmail.com

1.Кайлас-1
2.3
3.Короткая Анастасия
4.0634894337

6.Шпрингер Алексей
7.0 (95) 728 02 40

1.Кайлас - 2
2.2
3.Короткая Анастасия
4.0634894337

6.Кравчук Пётр
7.+380 66 617 4131

1. Сборная "Глобус" 2
2. Третий
3. Сакова Маргарита Александровна
4. 063 семь пять три 21 93
5. margo(точка)sakova@gmail.com
6. Бонюк Роман
7. 093 семь шесть 315 70
8. roman.boniuk(собака)gmail.com

1.
1) "Ход Кентавра Ъ"
2)Ход Кентавра XL
2.ІІІ
3.Євдокимов Д.В.
4.о955288119

6.
1.Жулковский Артем
2.Кудряшов Богдан
7.
о971060871
о953098027
8

Bogdankud @gmail.com

1. "3DI"
2.||
3.Малиновская Екатерина Аркадьевна
4.0964958115
5.
Про судью информация позже

1)ЮКА ЦДЮТ
2)2
3)Пономаренко М. І.
4)0938278619
5)ponomarenko.max2015@gmail.com
6)інформація за суддів на нараді,

1) Я и парни
2) 2
3) Гуляева Оксана Александровна
4) 0961521896
5)
6) нет
7) нет
8) нет

1)Пік Анаконди-X
2)Третій
3)Моргун Андрій Петрович
4)098 9 пятнадцять 4774
5)andremorhun(песик)gmail.com
Про суддю інформація пізніше

1)Пік Анаконди-Y
2)Третій
3)Моргун Андрій Петрович
4)098 9 пятнадцять 4774
5)andremorhun(песик)gmail.com
Про суддю інформація пізніше

1) АльгадрА
2) 3
3) Гулько Сергій Володимирович
4) 0687949789
5)
6) Любашенко Максим Аркадійович
7) 0930648060
8)

1) Красный Мак
2) 3
3) Керова Наталья Евгеньевна
4) 0991474288
5) natali.k8ua @gmail.com
6) про судью информация на совещании

1) Фикус
2) ІІІ
3) Мащенко Борис Тарасович
4) 380935810849‬
5)
6) - 8) информация 17.10

1.КПІ - 1,2 и 3
2.2 в 3-ем, 1 во 2-ом
3.Сога Сергій
4.о665545І58

6.На совещании

1) Догори Дригом
2) 2
3) Шинкаренко Олександр Григорович
4) 0980152106
5)
6) Бойко Руслан Петрович
7) 0995068477
8) -

Підписатися на Коментарі для "Реєстрація "Осінній лист 2017""