Київський Листопад 2017. Реєстрація

Форма попередньої реєстрації на участь у "Київському Листопаді 2017"

Дистанція змагань охоплює значну територію та вимагає зулучення значно кількості суддів, тому участь передбачає наявність стартового внеску. Розмір стартового внеску залежить від дати оплати, а не реєстрації.
При реєстрації та оплати внеску до 01.11.17 (включно) становить 150 грн. (Клас «СПРИНТ») і 200 грн. (Клас «ТЕХНО») з кожного учасника команди. При оплаті після 01.11.17 і до 12.11.17 (включно) стартовий внесок з кожного учасника команди становить 200 грн. (Клас «СПРИНТ») і 250 грн. (Клас «ТЕХНО»). При оплаті після 12.11.2017 250 грн. (Клас «СПРИНТ») і 300 грн. (Клас «ТЕХНО») з кожного учасника команди.
Повернення стартового внеску в разі відмови від участі в змаганнях до 01.11.17 здійснюється в обсязі 50%, а після зазначеної дати за погодженням з організаторами, після проведення заходу.
Стартовий внесок можна оплатити двома способами:
1. Особисто організаторам змагань: Ольховику Євгену, Завадському Костянтину (0663539342)
2. Поповнення банківської картки ПриватБанк № 5168 7555 2808 7816 Ольховик Євген (0674451027)
Про проведену оплату просимо відразу ж повідомити організаторам і зберегти чек про проведену оплату.
В реєстраційній формі Ви можете замовити баф з символікою Листопаду за додаткову плату

Добрый день! Команда Зоопарк, отправили регистрационную форму и 600 грн. на карту, примерно в 14:52 сегодня. Можно нам 1 бафф, в форме забыла указать. Спасибо!

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, як можна додати нового (третього) учасника до команди? Команда Падолист (№49), новий учасник - Ніколаєв Костянтин Вікторович 29.09.1972р.н.

Может кто-то подскажет в какой страховой можно взять страховку для участия в "Киевском листопаде"?

Куча людей зарегистрировалось и оплатило взнос, но никто не может толком объяснить где брать страховку...(

Нажаль, цього року ми не зможемо організувати централізоване страхування на місці старту, тому пропонуємо Вам зробити страховку самостійно. Ви можете оформити страховий поліс у будь-якій страховій компанії (PZU, ТАС). Страховий поліс має діяти під час зманять спортом та бути дійсним на час проведення змагань.

В том то и дело что нету у них (и других подобных страховых) такого продукта как "страхование от несчастного случая во время соревнований по спортивному туризму"

У PZU точно есть
Есть ещё в Арсенале и Унике
Вам нужна самая дешевая для занятий спортом, они такое делают

kozaklevko написав:
Нажаль, цього року ми не зможемо організувати централізоване страхування на місці старту, тому пропонуємо Вам зробити страховку самостійно. Ви можете оформити страховий поліс у будь-якій страховій компанії (PZU, ТАС). Страховий поліс має діяти під час зманять спортом та бути дійсним на час проведення змагань.

Не дорогую страховку делает https://pro100.ua/
95 грн/ год

Добрый вечер! Команда "Романтик не приехал". Сегодня в 19;00, предварительно зарегистрировалась на участие, а так же был отправлена предолпата, на карту ПБ в размере 1000грн, за 4 участников. Прошу подтвердить получение.
Команду в таблице не нашла. Отправить заявку повторно?

Всім привіт. Ми визначились з ціною бафів з символікою Листопаду, нажаль, дизайн ми вам не можемо показати (по ньому можна буде визначити тематику та можливе місце проведення Листопаду) але запевняю, вам сподобається.
Остаточна ціна 65 грн за один баф, тому просимо до вихідних (до 18.11) на картку перерахувати кошти для вчасного замовлення.
З повагою.

Оплатил бафф на команду бердянські мавпи, в заявке не указывал!

Команда Сонячні відрижки.
заміна в команді, замість Козлика - Жулковський Артем Юрійович, 05.06.1995

4 учасник в команду Пафозний Превозмагатор - Пряник Дмитро

Добрый день! Можно перенести учасника из команды бердянські мавпи (Шеремет Семен Игоревич) в команду ka-tet, команда Бердянські мавпи бежать не будет

Підписатися на Коментарі для "Київський Листопад 2017. Реєстрація"