Процедура отримання дозволу на перебування у прикордонній смузі Мармароського та Чивчинського хребтів

За два роки ходіння Мармароським і Чивчинським хребтами і спілкування з українськими прикордонниками маємо достовірну інформацію.

Для того, щоб отримати дозвіл на перебування в прикордонній зоні ЗАХІДНІШЕ г. Стіг, потрібно:

  1. За 10-14 днів до виходу на маршрут написати листа на ім`я командира Мукачівського прикордонного загону зі списком групи, паспортними даними учасників походу та детальною ниткою маршруту.
  2. Відіслати лист факсом (03131)2-12-61 або поштою (Мукачівський прикордонний загін, вул. Недецеї, 45, м. Мукачеве, Закарпатська обл., 89600)
  3. Зателефонувати за декілька днів та дізнатися, чи надали дозвіл і чи відправили в с. Ділове відповідне повідомлення про вашу групу.
  4. На заставі в с. Ділове в день виходу на маршрут отримати перепустку на знаходження в прикордонній зоні.

Увага: Перевірити ім'я поточного командира Мукачівського загону, контактні телефони, факс та пошту можна тут.

 

Для того, щоб отримати дозвіл на перебування в прикордонній зоні СХІДНІШЕ г. Стіг, потрібно:

  1. За 10-14 днів до виходу на маршрут написати листа на ім`я командира Чернівецького прикордонного загону зі списком групи, паспортними даними учасників походу та детальною ниткою маршруту.
  2. Відіслати лист факсом (0372)53-82-01 або поштою (Чернівецький прикордонний загін, вул. Герцена, 2А, м. Чернівці, 58022).
  3. За декілька днів дізнатися, чи надали дозвіл і чи відправили в с. Шибене відповідне повідомлення про вашу групу.
  4. На заставу в с. Шибене спускатися не треба, якщо ви ідете з Ділового. Прикордонники просто будуть знати, що у відповідні строки на їх ділянці знаходиться група.

Увага: Перевірити ім'я поточного командира Чернівецького загону, контактні телефони, факс та пошту можна тут.

 
 

Коментарі

Вдалось знайти, хо ч і не без труднощів.

8(0372) 591900 - просити телефоністку з'єднати з прикордонною службою. Можуть розказати, чи надали дозвіл.
8(0372) 540164 - приймають факси.

Начебто це різні установи, пов'язані між собою. (щлось на зразок, штабу та загального відділу)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS. В Мукачево зараз потрібно слати листа на ім'я В.О. голови мук. прикорд. загону Ріпі Сергію Васильовичу.
--
ICQ - 706 33 465

Может кому-то будет полезна информация.
За прошедшее время руководство погранотрядов изменилось, так что учтите это при направлении писем:
Мукачевский погранотряд: командир - полковник Левадный Игорь Анатольевич;
Чернивецкий погранотряд: командир - подполковник Мацышин Николай Алексеевич.

Запитання:
(будь-ласка дайте хтось відповідь бо пропаду я!)

1)Назвіть точно прізвише і звання командира Мукачівського загону(на сьогоднішню дату)????

1)Якщо керівнику групи вісімнадцять років(!!!) але він є досить досвідченим і знає на память Горгани,Свидовець і Чогногару, а у групі наймолодшому буде шістнадцять років-чи допустять таку групу на маршрут с.Ділове...ПІМ...ПІЧ...с.Дземброня???????????????????

3)Чи вистачить з документів тільки дозвола прикордонників і паспорти............я маю наувазі чи не потрібно Маршрутний лист тощо???????????

Мукачевський загін - ми відправляли Левадному І.А., ніхто не заперечив.
Простіше одразу е-мейлом, що наведений вище.
Взагалі дуже дружнє відношення у прикордонників, простіше поставити ці запитання безпосередньо їм (краще після надсилання листа). Думаю, що маршрутної книжки можна не брати із собою, але бажано мати той самий лист, що їм надсилаєте, або копію дозволу від прикордонників - щоб показувати за заставах.
Все інше тут описане

Вот, вы как-то по улицам ходите, по тротуарам, и переходам, хотя и Правил Дорожного Движения большинство не читало.
"Керывник" не оформленный в МКК - это - кто угодно, ему может быть 6 лет, и сколько хотите группе. Как лесники, погранцы, спасатели захотят - так и сделают - для них вы - неоформленные пьяницы и наркоманы, поджигающие леса и учиняющие безобразия. Хотя конститационного права перемещаться по Родине у вас никто не отнимал, за ислючением территорий с особым статусом, куда относятся Заповедники, заказники, приграничные и военно-охраняемые. + Частная собственность.
Маршрутная книжка даёт вам хоть какие-то права, а её отсутствие, их отнимает.

Зараз процедура отримання дозволу дуже спрощена. На Мармаросах були з 24.06 по 30.06.2011. Інформація свіжа.
Досить послати запит на вищенаданий е-мейл у довільній формі (за зразок можна взяти факсову форму).
Головне, щоб там були паспортні дані усіх учасників, прізвище керівника походу, приблизний маршрут і дати його проходження. Телефонувати не обов'язково, якщо інтернет надійний. На всяк випадок зателефонував.
Отримання перепустки у погранзону зайняло хвилин 10 на заставі у Діловому.
Після ПІМ на дорозі зустріли бійця з собакою. Перевірив паспорта і дозвіл. Все ОК.
До речі, він мав список всіх дозволів. Наш текст був таким, як я його надсилав. Тоб-то надсилаючи запит е-мейлом ви спрощуєте роботу прикордонників.

Добрі люди підказали номери нового начальника Чернівецької КРС, думаю, комусь стануть у пригоді
Шуліма Іван Георгійович 8-066-935-69-12, 8-097-395-43-53.

Начальник Чернівецької КРС рекомендував реєструватись у Вижниці, дав номер командира Вижницького ГПРП (це МНС) Вячеслава Лангемана 8-097-315-31-57. Адресу та емейл можна спитати за цим телефоном, кому треба.

Корисні списки координат МНС на місцях http://mns.gov.ua/UserFiles/File/2009/turisty.doc

можна факсом 03 131 2-12-61
Мукачівського прикордонного загону
полковнику Левадний Ігор Анатольович

але попередньо подзвонити на телефон щоб вони переключили факс і все таке.

1. Повідомте, будь ласка, якщо змінилися, актуальні дані по Мукачівському загону - командир, телефон і т.п.
2. Чи терміни перебування в прикордонній зоні мусять бути вказані точно, чи може бути певний люфт (1-2) дні в обидві сторони.
3. Який формат детального маршруту - лінія в виді треку, викопіровка з карти з маршрутом?...
4. Детальний маршрут потрібно додавати до листа на отримання дозволу, чи вже беспосереднь предявляти на заставі в Діловому.

простіше подзвонити у загін та спитати все це, там сидять чуйні люди. моє імхо:
думаю, що дати краще записати точні, а якою буде прискипливість при перевірці на місцевості, це вже інша справа.
детальний маршрут вказується у листі отримання дозволу, малюнка на карті ми не надсилали, наприклад. якщо всі назви відомі, то це зайвий клопіт мабуть

Відомості отримав особисто по телефону 5 травня 2011:
Командир Мукачівського прикордонного загону - підполковник Безпалько Костянтин Сергійович.
Факс: (03131)-2-12-61
Довідки про надання дозволу: за цим самим телефоном.

Командир Чернівецького прикордонного загону - підполковник Крук Олександр Іванович.
Факс: (0372)-59-19-51
Довідки про надання дозволу: (0372)-59-19-00 - телефоністка, просити прикордонний загін.

Після відсилки факсу пересилання оригіналу заяви поштою обов'язкове.

Службовці Чернівецького загону надіслали на домашню адресу відповідь на заяву про те, що дозвіл мені наданий. І, увага, дозвіл наданий на перебування у прикордонній СМУЗІ. Між прикордонною зоною і смугою велика різниця - дозвіл перебувати у прикордонній ЗОНІ не дає права виходити безпосередньо на кордон. Отже, в заяві слід просити дозвіл перебувати саме у прикордонній СМУЗІ.

ВСІМ ТУРИСТАМ ТА ОХОЧИМ ВІДВІДАТИ ПІП ІВАН МАРМАРОСЬКИЙ!

Порядок оформлення дозволів залишився старий. Бажано заявки надсилати завчасно (не менш ніж за два тижні до початку походу).
Заявки що стосуються походу по території Закарпатської області слід надсилати на електронну адресу mpzvps@yandex - адреса Мукачівського прикордонного загону. Електронна адреса, що розміщена на офіційному сайті Державної прикордонної служби (pvu.gov.ua) не робоча.
А зараз невеличке доповнення до вимог.
14 липня 2011 року мав місце факт незаконного перетину державного кордону з Румунією в районі г. Міка-Маре та захід групи українських туристів в глиб Румунії на 7 км. Дана група заблукала в ранішньому тумані.
Тому для запобігання таких випадків надійшла вказівка щодо перевірки наявності у всіх без винятку туристичних груп детальної схеми маршруту та GPS-навігатора. Останній можна не мати, якщо провідником групи буде один з місцевих житеів, який добре орієнтується на місцевості.
P.S. Передбачаючи Ваші запитання, а можливо і навіть обурення відповідаємо: Згідно п. 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 ?1110: ?У необхідних випадках Державна прикордонна служба може запроваджувати додаткові тимчасові обмеження на в'їзд і провадження робіт у прикордонній смузі та прикордонному контрольованому районі?. Це стосується і туристичних походів, маршрути яких пролягають вздовж кордону.
P.S.2. Велика прохання до учасників туристичних переходів - будь-ласка не нищить прикордонні знаки та не відкручуйте від них герби на згадку.

З повагою
Відділ прикордонної служби штабу
Мукачівського прикордонного загону

Я б того Азарова, разом з його кабміном і дегенеративною постановою, вівіз на той кордон і спустив би північним схилом Попа Івана без страховки. Дегенерати.

Чи потрібен дозвіл Чернівецького прикордонного загону, якщо з г. Стіг прямувати до с.Шибене? Чи вистачить Мукачивського?

Вчора повернулась група Назара Ткаченка. Їх завернули на г. Васкуль (йшли з Чорногори на Мармаросси). Прикордонники сказали, що кордон повністю закритий для всіх - щодо наявності GPS ібо місцевого провідника нічого не говорили. Через туристів, що заблукали (про яких писав Мукачівський погран.загін тут на форумі вище), стався міжнародний інцидент щодо перетину кордону Євросоюзу у незаконному місці та без перепусток - те, що це туристи заблукали, нікого не цікавить.
Тому раджу всім групам, що збираються у погран.зону, мати запасний варіант маршруту (з нашими групами ми це обговорювали минулого тижня).
До того ж по Чорногірському хребту ходять перевіряючі лісники, в день за перебування у заповіднику беруть 30 грн з дорослого та 25 грн зі студента.
Назар повернеться в інтернет наступного тижня, може ще щось додасть.

natika написав:
До того ж по Чорногірському хребту ходять перевіряючі лісники, в день за перебування у заповіднику беруть 30 грн з дорослого та 25 грн зі студента.

становится похоже на Крым, только цены на порядок выше.
интересно, были ли у них удостоверения и пр., или как обычно?

"Під час проходження походу по маршруту , що пролягав по Мармароському масиву та Чорногорі, зіткнулися з наступною проблемою - після гори Стіг ( вже на повороті до Чорногори) нас зупинив прикордонник , який пояснив, що під час такого маршруту треба заявку подавати не в Мукачево , а в регіональне відділення, яке знаходиться у Львові.Таким чином інформація про групу буде посилатися в дві області - на дві прикордонні застави, що курують цей район"
http://www.tkg.org.ua/node/22248

доброго дня всім!...
читаючи попередні коментарі вирішила ще раз дещо перепитати, бо все міняється чуть би не кожен день!
скажіть будь ласка, чи потрібно, після відсилання заявки на дозвіл на електронну пошту, ще раз відсилати її оригінал з підписом керівника через факс?
та за скільки днів перед початком подорожі можна дзвонити та питати чи надали дозвіл?
дякую наперед!

краще це все питати по телефонам прикордонної служби, там сидять чуйні люди та відповідають на будь-які розумні питання
бо ми тут можем тільки фантазувати на тему....

дзвонив. докладно пояснили... процедура запиту залишилась тією ж (не важливо чи факсом, чи електронкою, чи власноруч в Мукачево) окрім вимоги по наявності провідника чи навігатора. на тому й усе!!!!!!

дуже-дуже-дуже дякую за інформацію! маю надію скоро побачити усю красу мармароських гір!!!

Процедура отримання дозволу стала дуже оперативною.
Надіслав запит на електронку 16.08.2011 після обіду, а 17.08 дозвіл вже був виданий. :)

ще питання до тих, хто нещодавно там був!...
чи потрібно буде платити за перебування в заповіднику.....бо щось таке чула!

як пощастить! кпп нема але мене разок по дорозі по селу перестрілі і заплатив...

А подскажите по какому номеру телефона можно позвонить в Мукачевское отделение узнать получили ли они мое заявление.

8-11серпня 2011 активно пересувалися заповідником навколо ПІМ, Берлабашки та Петроса Мармароського (піднімалися з Ділового, виходили в Богдан)
крім гірської служби нікого (лісників) не бачили.
Останні дуже просили і в них в Рахові реєструватися теж ;)

Під час проходження походу по маршруту , що пролягав по Мармароському масиву та Чорногорі, зіткнулися з наступною проблемою - після гори Стіг ( вже на повороті до Чорногори) нас зупинив прикордонник , який пояснив, що під час такого маршруту треба заявку подавати не в Мукачево , а в регіональне відділення, яке знаходиться у Львові.Таким чином інформація про групу буде посилатися в дві області - на дві прикордонні застави, що курують цей район

В звязку з зміною керівних документів, а саме порядку надання дозволів. Заяву необхідно направити факсом або листом, оскільки дана електорнна адреса не є офіційною. Поштова скринька на gov.ua прзначена для прес-центрів . Якщо цікавить скачайте наказ Адміністрації Держприкордонслужби України - 221 від 10.04.2011 року Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.08.2011 за - 989/19727 в ньому окреслено порядок надання туритсичних дозволів.
Наша адреса:Мукачівський прикордонний загін: вул. Недецеї, 45, м. Мукачеве, Закарпатська обл., 89600, тел. (031) 312-12-61
Мукачівський прикордоннрий загін

що нового в процедурi отримааня дозволу? може,знов щось ускладнили?

На даний момент (травень 2011) командиром Мукачевського залишається Філіпчук Ю.Л.
Адресу пошти диктують як
Якраз збираємось їм писати

це що типу треба той документ заповнювати? Що означає "арк"? Якщо маршрут прокладений через г. Піп Іван Мармароський і г. Піп Іван Чорногорський то треба тільки в Мукачівське відділення подавати заяву?

Ні, в обидва треба робити запит, бо ви будете перебувати по черзі в зоні відповідальності обох загонів. Ми теж саме так йдемо.

Дякую))) бтв, якщо в Чернівецьке подавати, на ім'я Стукало С.Г.? яка там пошта? номер факсу не змінився, не знаєте?

Ми подавали на виконуючого обов'язки на 15.05.12 (пп В.О. Пільчук), факс 59-19-51

Так що краще телефонувати їм спочатку, та питати, на чиє прізвище писати заяву. Форма може бути й більш довільною, чим та, що я привів вище - як звичайна заява. Й треба писати таки про перебування у прикордоній смузі, а не зоні.

Чернівецький загін - командир Бура Андрій Андрійович полковник)

Факс 5-19-51

Отправлять только по факсу, потом спрашивать разрешение на прохождение. По маршруту из Рахова в Деловое - два разрешения обязательно.
Так сказали в Черновицком отряде.

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0247-12

Здесь все адреса и телефоны погранотрядов.Украины.

Для того, щоб дізнатися чи надав вам дозвіл Мукачівський прокордонний загін, пишіть на пошту: . Для того, щоб дізнатися чи надав дозвіл Чернівецький прикордонний пункт, звертайтеся за телефоном 0372-59-19-58.

Де взяти зразок запиту.
На початку форуму форма запиту за 2007р. - вона дійсна?
Всі інші посилання неактивні ((

был в начале июня в карпатах.
водил группу на ПИЧ из Шибеного.
на КПП сообщили - что пока временно все группы пропускают, но уже и там надо ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ оформление пропуска.
дали вот такую вот бумагу:


отправлять факс Черновецкому погран отряду по номеру (0372)59-19-51

Техотчет, часть 1. Процедура получения разрешений, телефоны, заявления и прочие интересные сведения.
http://ovechka-travel.kiev.ua/2012/07/pop-ivan-marmaroshskij-marmaroshskij-xrebet-texnicheskij-otchet-chast1-registraciya-poxoda-i-razresheniya/

В шапці теми змінила прізвище Мукачівського прикордонного загону полковника на актуальне, назву теми із зони на смугу

Снова актуализация :

Начальнику
Чернівецького прикордонного загону
підполковнику Котова М. Б.

И номер для подтверждения выдачи разрешения 0372-591958

Завтра виїжджаю з Києва, післязавтра виходити в бік ПІЧ хотів би з Шибеного. Сьогодні зателефонував до ВПС "Шибене" (простіше кажучи, на заставу), запитав, чи потрібний зараз дозвіл Чернівецького загону, якщо йду не на кордон, а в бік Чорногори, чи, може, в Шибеному знову випускають самі. Чергова сказала "В той бік можемо зареєструвати й на місці, аби документи були в порядку". 13 травня повернуся - напишу, чи нормально все пройшло.

Повернувся з Чорногірського хребта. На КПП в Шибеному зареєстрували без проблем. Ішов сам. При мені ще дві групи, що також ішли на ПІЧ, з якими ми приїхали з Верховини одним автобусом, так само зареєструвалися без попередньо замовлених дозволів. Сподіваймося, що більше ніхто на корлоні не заблукає й посилення режиму в контрольованому районі ми не побачимо :).

Останні дані на 1.07.13
Командир Мукачівського прикордонного загону полковник Назаренко Олександр Вікторович. Факс (031) 312-12-61 ел. пошта
Начальник Чернівецького прикордонного загону підполковник Котов Михайло Борисович . Факс (0372) 59-19-51
Інформація отримана по телефонам, після походу повідомлю, як все пройшло.
П.С. Відправка 1 факсу в "Укртелекомі" коштує 9,48 гр, спроба відправки на телефон без факсу - 5,84 гр. , це значить, що оператор дзвонить по номеру, який ви йому даєте і питає: "Прийміть факс!" , а йому відповідають: "тут нема факсу", оператор відключається і бере з вас 5,84 гр. за 10 секунд розмови. Питати "а де є факс?" оператор не здогадається, тому будьте уважні.

З набуттям чинності Постановою КМУ від 03.07.2013 ?463 отримання дозволу на перебування в прикордонній зоні буде не обов'язковим: "пункт 17 викласти у такій редакції:

"17. Авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, полювання, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов'язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність.

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв'язку або електронної пошти. Контактна інформація розміщується Адміністрацією Держприкордонслужби на інформаційних стендах, офіційному веб-сайті, а також в засобах масової інформації.";

У кого є можливість, будь ласка, поспілкуйтесь щодо цього безпосередньо з прикордонниками.
Всім приємних походів!!

Звонив виясняв за цю постанову. Вона є але пограничники ще не докінця розуміють як її виконувати і чекають вказівок керівництва. Тому порядок подачі залишається старий

різниця має бути в тому, що до змін необхідно було ОТРИМУВАТИ ДОЗВІЛ і звертатись за 2 тижні, а після них - ПОВІДОМЛЯТИ за 24 години

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
НАКАЗ 10.04.2011 N 220
"Про врегулювання порядку надання дозволу на геологічні, дорожні та інші дослідження, гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов'язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів у межах прикордонної смуги та надання адміністративної послуги"

Наказ втратив чинність 27.06.2013 згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 20 травня 2013 року N 488

Тому зараз старий порядок не може бути застосований.

В заявлении нужно указывать адрес регистрации или адрес фактического проживания?
По какому номеру можно с Мукачевским отрядом связаться, чтоб уточнить процедуру получения разрешения?

в этой теме постоянно обновляется инфа - выше я нашла
Останні дані на 1.07.13
Командир Мукачівського прикордонного загону полковник Назаренко Олександр Вікторович. Факс (031) 312-12-61 ел. пошта
просто читай внимательней

Меня интересует, работает ли уже новый порядок получения разрешений согласно постановлению от 3.07.13.

Только что скинула факс по последним указанным в теме номерам. Милая женщина сообщила "переключаю вас на факс. Вы его отправляете, тут же перезваниваете и уточняете, получили ли". Отправила, перезвонило. При мне заявление перечитали и сказали, что этого достаточно. "Являйтесь в указанное время в с.Деловое с паспортами".

"По накатанному", за две недели. Но, как оказалось, можно и позже. Ниже коммент как раз это подтверждает

Подтверждаю по Мукачевскому погранотряду - теперь пропуска не выдаются. Можно за сутки до похода получить пропуск, главное послать факсом или имейлом список группы, а затем позвонить им, узнать получили ли они.

Чи змінився порядок отримання перепустки на даний час, і чи досі діють попередньо вказані e-mail та телефон?

Состоянием на сегодня:
1) Командир Чернівецького - полковник Котов Михайло Борисович
2) Командир Мукачевського - полковник Назаренко Олександр Вікторович

скажіть будь ласка, як нам дізнатися чи ми отримали дозвіл піднятися на гору Піп Іван Мармароський, ми відсилали прохання 24 липня! заплановано похід з 6.08! ніяк не можемо дозвонитися на Мукачевський Прикордонний загін...

новые контакты по Мукачево
факс (03131) 4-17-90 на 22.08.2014 факс в авто режиме
телефон для подтверждения сказали (03131) 2-12-61 но я до него дозвонился через Киев (044) 527-63-01 там барышня соединила по коммутатору, ворчала правда)))

для подтверждения о получении разрешения перезвонить через 2-3 дня на номер (03131) 2-12-61 и попросить соединить с пограничной службой.

Змінилось прізвище командира
Командирові Мукачівського прикордонного загону полковникові Ковтуну Ю. О.

Подскажите, какой на сегодняшний день актуальный имейл (если есть) погранслужбы, на который можно отправить запрос.

На травневі 2015 року ходили по Мармароському та Чорногорському хребтах.
Начальники / командири прикордонних загонів змінюються. Актуалізація: Державна прикордонна служба України .
Про всяк випадок оформив перепустки і в Мукачівському і в Чернівецькому прикордонних загонах:

Мукачівський прикордонний загін:
Командир - полковник Паршиков В.В.
Надіслав листа на електронну адресу -
Телефонував - (03131)2-12-61 прохав перемкнути на прикордонників "з приводу перепусток у прикордонну зону".
Строк оформлення - 3 робочі дні (якщо усі учасники - українці).

Чернівецький прикордонний загін:
Начальник - полковник Мосійчук І.М.
Надіслав листа на електронну адресу -
Телефонував - (0372)59-19-00 прохав з'єднати "з приводу перепусток у прикордонну зону".
Строк оформлення - 3 робочі дні (якщо усі учасники - українці).

П.С.: З приводу формулювання "прикордонна зона" / "прикордонна смуга":
У листах писав: "Прошу надати дозвіл на проходження підконтрольною територією Мукачівського/Чернівецького прикордонного загону...".

П.П.С.: Перед виходом на маршрут потрібно, щоб керівник групи підійшов до прикордонників з паспортами усіх учасників.

Хочу додати, що зараз видають одну маленьку бумажку на ім’я керівника, в якій пишуть номера стовпчиків кордону - будьте уважні, адже вас таки можуть зустріти прикордонники і запитати перепустку (групу Колі Кісліцина прикордонник зустрів в районі г.Юрческу-Мік, запитав перепустку, ще трохи поговорив-попитав про маршрут). У нас було записано 369 - 416 (за ПІМ’ом, де не зовсім явний поворот кордону і дуже часто українські групи уходять в Румунію, і до г.Стіг), але рух по кордону фактично був від 364.

Мені старший зміни в Діловому записала якусь фігню в пропуск №330-364 (це Від ПІМа в сторону Солотвино) - так що перевіряйте на місці, а не як я коли пишете СМС прикордонникам :)
До речі їх просять писать кожен день, але зв’язок вздовж кордону переважно тільки румунських операторів - будьте уважні з роумінгом.
Якщо ви подавали правильну заявку завчасно, то в патрулів має бути адекватна інфа, але при зустрічі з ними вірогідно ви все ж відчуєте певні трудності з неправильно оформленою перепусткою.

14.04.16 Дзвонив, аби дізнатись, чи розглянули запит на дозвіл на проходження підконтрольною зоною Чернівецького прикордонного загону. кидали-кидали на різні номери, остаточний номер 0372 59 19 58

Зимою пройшли в лижному поході в зворотньому напрямку ПІЧ-ПІМ-Рахів. Так як заходили ми із сторони ПІЧа, то нам сказали що фізично нічого видавать не будуть. Просто ми зробили заявку із паспортними данними.

Перевірить як це працює з патрулями не довелося :)

Подскажите лучше во сколько автобусы из Шибеного на Верховину отправляются.??

День добрый. Вопрос по разрешению на прохождение маршрута. Значит хочется мне самому пройти по вот такому маршруту http://gutsulia.ru/?p=193
Написал я письмо в два пограничных отряда, почтовые ящики и имена командиров отряда взял с оф.страниц погранслужбы по ссылкам:
Мукачівський прикордонний загін - http://dpsu.gov.ua/ua/about/structure/structure_23.htm
Чернівецький прикордонний загін - http://dpsu.gov.ua/ua/about/structure/structure_25.htm

e-mail взял с этих страниц - и

Письмо писал в виде заполненного образца и просил их(погранцов) отписать мне если я где-то сделал ошибку. Ответа жду уже неделю. Так у меня вопрос - ждать дальше или бомбить их звонками на номера(с тех же страниц) - Мукачево (03131) 2-25-21 и Черновцы (0372) 591984 - Еще вопрос сколько действует данное разрешение? Можно получить его скажем 15 мая, а поехать туда с 1-15 июня? Собственно не знаю какой период толком указать в заявке на прохождение, как как обстоятельства не позволяют что-либо строго планировать.

Проходили маршрут Ділове-ПІМ-Стіг-ПІЧ.
Без проблем отримали дозвіл в Діловому, без номерів прикордонних стовпців.СМС відправляти не виходило, бо не було зв'язку.
За горою Стіг (зі східного боку) знаходиться застава з брамою, хаткою і двома прикордонниками, які нам повідомили, що вихід на вершину Стога можливий лише з Чернівецьким дозволом, хоча в моїй заяві вершина була вказана як пункт маршруту, і в Діловому нас не попереджували про цей нюанс. Гору Стіг ми обійшли, що нас і врятувало від штрвфу (так казали на заставі). Крім застави зустріли ще одного прикордонника під ПІМом, якого не замінювали уже 6 днів замість трьох. У всіх просив цигарки.
Будьте чуйними і уважними. Всім добрих походів!

написав електронного листа з заявою (за зразком з шапки цієї теми, лише актуальну інфу начальника прикордонників дивіться на офіц сайті) на адресу прикордонного загону (мейл також з офіц сайту).

за тиждень телефонував (03131)38261 та просив зєднати з прикордонною службою, у прикордонника запитав, чи запит розглянуто. Він перепитав дати та маршрут, попросив роздрукувати заяву та зайти на старті маршруту для відмітки.

всім гарних походів!

підкажіть, чи застава працьює цілодобово?Щось не можу знайти до котрої треба прийти за дозволом(

Як бути якщо хочемо іти з квасів в ділове? Тобто по ЧХ, а потім по МХ.  Можно отримати перепустку по почті? 

Планували маршрут Мармаросами (західніше гори Стіг)- за декілька тижнів відправив листа на електр. пошту прикордонникам. Після цього дзвонив за номером 03131-21339 (його мені повідомили в прикордонній службі як відділ, що безпосередньо займається пропусками) щодня по декілька разів!!! але то зайнято, то ніхто не відповідав(((

Все ж таки поїхали без підтвердження телефоном. В Діловому віддали прикордонникам паспорти і роздруковану заяву- без будь-яких питань за декілька хвилин виписали пропуск.

Далі на маршруті зустрічали прикордонників одразу за Діловим дорогою до ПІМ (перевірили пропуск та записали нас в журнал), на хребті біля гори Томнатик (пропуск не перевіряли) та біля гори Стіг (пропуск не перевіряли).

Всім гарних походів!

Підписатися на Коментарі для "Процедура отримання дозволу на перебування у прикордонній смузі Мармароського та Чивчинського хребтів"