60-ті змагання "Осінній лист" та Чемпіонат Києва з техніки пішохідного туризму: загальні умови , регламент , реєстрація

Відмітити
0

Змагання відбудуться 24 жовтня на схилах Дніпра, м. Арсенальна 

Посилання на регламент Осінній лист 

Посилання на регламент Чемпіонат Києва  

Посилання на загальні умови.

Головний суддя Чемпіонату Києва з техніки пішохідного туризму Ігнатенко Сергій

Головний суддя Осінній лист Євдокимов Денис Віталійович

Заступник головного судді з виду "Смуга перешкод" 2 клас Булат Валерій 

Заступник головного судді з виду  "Смуга перешкод"  3-4 клас Керов Олександр

Заступник головного судді з суддівства Ольховик Євген

Заступник головного судді з безпеки Грабець Богдан 

Начальники дистанції Сущук Віталій, Заболотний Дмитро 

 

в цій темі в коментарях можна залишати попередні заявки до 19 жовтня включно

1.Назва команди та клас дистанції

2.представник піб і контакти

3.суддя від команди

 

Відмітити
1

1. Сагарматха, 4 клас

2. Сакова Маргарита, +380637532193

3. Маліновська Катерина

Відмітити
0

1. Пік Анаконди 1 - 4 клас

2. Токар Роман

3. Пономаренко М. 

 

1. Пік Анаконди 2 - 4 клас

2. Левченко Валерія

3. Кузьменко Д

Відмітити
0

1. Команда "Гранитные корабли", 4 класс
2. Минциковская Марина, +380503567022
3. Лев Мазко

Відмітити
0

И куда отправлять заявку? Во 2 классе старт команд по рангу указан, значит вы должны заявки увидеть до 24.10 на сколько я понимаю.

Відмітити
0

Електронну мені на пошту , завтра ще на нараді нагадаю всім за це 

denisyevdokymov@gmail.com

Приклад заявки завтра скину 

Відмітити
0

1. Зубровка 2 клас

2. Гопка Олександр 380983110965 

3. Клевцов Влад 

Відмітити
0

1. "Капітан і три якоря", 2 клас

2. Микита Горобченко, 0992830923 

3. Богдан Задворний

Відмітити
0

Підматрацники, 2 клас

Плужник Андрій 0967698835

Лагодинська Наталія

Відмітити
0

1. Эдельвейс_1,  3 клас

2. Столбовий Евген, +38o937484584

3. Судью ищем.

Відмітити
0

1. Эдельвейс_2,  3 клас
2. Бічуков Андрій, +38o987219355
3. Могільнікова Ілона
 

Відмітити
0

1. ШІ-2, 2 клас
2. Гресько Олексій, +38О5Ошість21554О
3. Мнацаканян Тигран

Відмітити
0

1. Гриби, 2 клас

2. Гаркушина А. +380 95 532 7019

3. Суддю шукаємо

Відмітити
0

1. Эдельвейс_3,  2 клас
2. Трунов Артем, +38o930781405
3. Могільнікова Ілона

Підписатися на Коментарі для "60-ті змагання "Осінній лист" та Чемпіонат Києва з техніки пішохідного туризму: загальні умови , регламент , реєстрація"