Дах світу. Зв'язок, електронiка.

Відмітити
0

В этой теме будут обсуждаться вопросы связи и оптимизации электроники в походе.

                                               

Відмітити
0

Круто, треба по ньому дізнатись:

Чи працює він зі звичайними сімками.

Перевірити як він працює зі звичайними сімками (в режимі супутникового телефону)

Які тарифи на дзвінки та смс.

Потестувати тривалість життя батареї.

Відмітити
0

Відповідь на перші два питання в першу чергу залежатиме від того, який у вас супутниковий оператор. У Thuraya _деякі моделі_ телефонів це дозволяють, як і, здається, у Globalstar, а от, наприклад, у Iridium є інші "смаколики" (перевірені в тому числі й у бойових умовах), але такого (тобто можливості вставити в телефон звичайну місцеву сімку й мати зв'язок) немає в принципі (крім, здається, єдиного винятку з австралійською Telstra).

Відмітити
0

Так, тому я і питаю чи є можливість користуватись сім картами. Ми використовували Thuraya на сім карті МТС (коли є покриття мобільного зв'язку вона була в звичайному роумінгу, коли немає, тобто в режимі супутникового телефону, вона переходила в окремий роумінг Thuraya з вищими тарифами).

Відмітити
0

Модель телефона Thuraya XT-LITE:

Работает с обычными сим-картами.

Поддержки GSM сетей нет: GSM Coverage n\a

Режим работы GSM: роуминг через спутниковую сеть. GSM Roaming (GSM SIM via satellite network). Сначала связываемся с сервером Thuraya через спутник, платим по их тарифу, потом с сервером GSM оператора и платим по уже их тарифу. В Киевстар для Контрактной формы обслуживания 150 грн/минута, 15 грн/смс. Кыргызские операторы o.kg и megacom.kg указаны на сайте Thuraya, но на своих страницах информации по Thuraya нет. 

Відмітити
0

По тарифам Thuraya Украина и Киргизия входят в Зону 1 Зоны Е. Звонки с сим-карты Thuraya в GSM сеть 1.13/1.86 usd, смс 0.44/0.61 usd. 

Відмітити
0

Що у нас є з електроніки яку можна заряджати? Фотоапарат, супутник, відеокамера (Макс, візьмеш?)

Відмітити
0

Отметьте во вкладке нашей таблицы какие устройства у вас есть и вы бы хотели взять в поход с комментариями по источникам питания и разъемам. Или хотя бы модель точно укажите.

Відмітити
0

Так, тільки давайте не будемо туди писати особисті телефони (якщо вони не будуть використовуватись як друга фотокамера). І звагалі хто вам дозволить їх брати?

 

Відмітити
2

Костик, 21 век на улице, не перегибай, пускай берут, каждый по смартфону, потом нужные фотографии найдутся у кого-то в альбоме, кто-то музыку любит слушать, почитать любимую книгу, начать писать свою книгу. Не будь ханжой.

Відмітити
0

Женя, в тебе акумулятори до фотоапарата заряджаються через USB від павербанку?

Відмітити
0

Указывайте всю электронику, личную, общую, на батарейках, на аккумуляторах и т.д.

Підписатися на Коментарі для "Дах світу. Зв'язок, електронiка."