[h] бот-ки

Відмітити
0

Чи можна ходити в зимовий похід в ботінках від сноуборда
Якщо ні то чому
Чим відрізняються пластікові ботінки від ботінок сноуборда?

З повагою Андрій...

Відмітити
0

Думаю, що це навряд чи гарна ідея. Можна, звичайно, і у в"єтнамках :D . Вони за жорсткістю гомілкостопа наближаються до гірськолижних (хоч, звичайно, і менш жорсткі), мають гладку підошву. Чи можна на них натягнути кішки - то іще теж велике питання. Наскільки зручно в них бити сходи в жорсткому насті - теж треба пробувати. Я б не радив. Це моє ІМХО.

Відмітити
0

Тут зависит от того, зачем задан этот вопрос.
Если есть идея купить одну универсальную вещь и таким образом сэкономить деньги - то лучше не надо. Потому как два типа узкоспециализированных ботинок справятся со своей работой значительно лучше.
А если уже есть боты и появилась мысль их использовать в походе - так возьми рюкзак на 25 кг да как выпадет снег прогуляйся километров 20-30-40 - станет более-менее понятно.

Відмітити
0

Я б не йшов, оскільки вони не пристосовані для ходіння на великі відстані та й в таких умовах. Чи ти взагалі впевнений, що в них після 10 кілометрів биття льодової корки десь на хребті не розвалиться підошва?

Альпіністські пластики мають спеціальну жорстку підошву (як правило, виробництва Vibram), вставний утеплений і м'який черевик, жорстку конструкцію, яка при цьому не заважає ходити, спеціальний міцний і морозостійкий пластик, ... Всього вищеозначеного в сноубородівських черевиках, начебто, немає.

В крайньому випадку можна купляти шкіряні вібрами на секонді, іноді навіть дешево. Тільки перед походом треба ОБОВ'ЯЗКОВО прошурупити підошву, бо після термічної обробки клей іноді стає кріхтким і підошва розшаровується.

Відмітити
0

В прошлом году зимой у нас двое ходило в скитуровком ботинке - нормально, это к вопросу о жесткости. не думаю что сноуборд ботинок жестче, скитуровского настроенного на ходьбу или альппластика.
По поводу подошвы - в калоше, которая пришивается к бахиле, рифление не больше, тоже нормально в глубоком снегу.
Мое мнение, что если идти в Карпаты по глубокому снегу - покатят, если их есть шанс подсушить(внутрений ботинок достается) и ни на что другое денег нет.
В Крым(камни и т.д) не стоит. Полюбому нужно иметь кошки на случай попадания на сфирнованный снег или лед.

Цитата:
спеціальний міцний і морозостійкий пластик

Так вроде сноуборд ботинки тоже не для лета делаются.

Відмітити
0

Бордовский ботинок вроде мягче. Может мы о разных вещах говорим?

С глубоким снегом как раз все ясно. Но мне кажется что для хребтов он не очень подойдет - это все равно, что деревянной киянкой гвозди забивать. Каждому делу - свой инструмент.

Кстати, сноубордовский ботинок широкий, надо проверять, как на него станут кошки, а соответсвенно и снегоступы.

Підписатися на Коментарі для "[h] бот-ки"