Створюємо список членів клуба

Відмітити
0

Привіт. Запускаю анкетку для створення списку членів клуба.

Ось посилання на анкету.

Давайте заповнювати, акщо все ок, то будемо поширювати через соц. мережі.

Відмітити
0

А как же новые технологии? Там телеграмы, инстаграмы, граммы? Решил не раздувать анкету вопросами. Если будут весомые аргументы, то добавлю, а так, то я знаю всех нужных персонажей по никам:)

Відмітити
0

В голову приходит только удобство управления правами доступа на сайте в зависимости от обязанностей (которые в анкете указаны).

Відмітити
0

Если будете масштабно публиковать списки, лучше без номера телефона и почты.
Для связи фб достаточно, а спама меньше

Відмітити
0

Тут гадаю під "поширювати через соц. мережі" Сергій мав на увазі поширювати анкету для заповнення членами клубу, а не поширювати сам список.

Плюс хотілось би уточнити, що якщо список і буде десь викладений, то в ньому будуть відсутня контактна інформація, по батькові, дата народження.
До повного списку доступ будуть мати тільки тренера клубу та голова клубу, які не матимуть права розповсюджувати любу інформацію без згоди власника.
Якось так.

Ну і для тих, хто не в темі. Цей список робиться для перепису членів клуба і може служити потім наприклад для формування команд і в походи на змагання, для подачі даних по проплатах в кмфст, фсту, і т.д.

Відмітити
0

Заповнюйте, будь ласка, уважно анкетку. Притримуйтесь державной мови, та дивіться приклади відповідей в деяких полях.
Це все для однорідності зроблено, і простоти подальшої обробки.

Відмітити
0

Мати актуальной список клубу, очевидно ж:)
Наприклад, матимемо i список суддiв, i список розрядiв, i тур. досвiд ( запрошувати людей в походи), i список хто що робить (активicти) - в однiй таблицi. Думаю, даже зручно)))

Відмітити
0

Це дійсно зручно, але для мене поки є відкриті питання.

1. Як і ким буде оновлюватися інфа в таблиці, адже з плином часу (при чому досить швидко) багато чого міняється: ми прогресуємо (розряди, категорії) міняємо (свою діяльність,як активісти, номера теефонів)?

2. А також фінальна табличка для перегляду де буде розміщена?

Відмітити
0

А ще можна детальніше про ось це, що саме тут мається на увазі: "До повного списку доступ будуть мати тільки тренера клубу та голова клубу,..."?

Тренера клубу - це хто?.. зараз це досить абстрактне поняття, адже є діючі тренера (ті, які проводять безпосередньо в залах КПІ тренування, особливо ті хто тренують пді змагання), а є ті які просото водять походи від імені клубу і тренуютсья самі, а є ті хто тренвував в клубі, але вже перестав, проте продовжує водити походи...

Не знаю наскільки це важливо але може варто оприділитися в більш точних рамках доступу? Бо по сутті тоді дуже великий список виходить і досить не однозначний.

Відмітити
0

Вот давай решим на следующем сборе с главой клуба путем голосования решим кому давать доступ к этому полному списку с контактами. И решим кому не давать.

Можешь тут написать свои предложения и свое видение.

Відмітити
0

Похоже, что пошел небольшой перекос в другую сторону ).
Одно дело, когда доступ могут получить посторонние люди (что организаторами исключено). А другое - члены клуба, все члены. Как-то странно не доверять друг другу или вам так не кажется?

Відмітити
0

Тоже резонно. Тогда предлагаю все же это обсудить на сборах, когда списки будут готовы (включая новичков)

Відмітити
0

Блін. Це ж не пінкод від вашої банківської картки. Доступ-шмоступ.

Відмітити
0

задумка с анкетой классная! но предлагаю поле фейсбук не делать обязательным, многие люди не регистрируются в соц сетях из личных побуждений.

Відмітити
0

) Но тогда могут забыть заполнить, нужно подумать.
п.с. там можно просто прочерк поставить и поле будет считаться заполненым.

Відмітити
0

А как и где список будет храниться?
Насколько им можно будет пользоваться и кому?

Відмітити
0

Т.е. любой посторонний человек может использовать базу персональных данных по своему усмотрению?

Відмітити
0

Непонятно использование данных и доступ к ним.
Не охота, чтоб твои контакты валялись и им пользовался кто угодно.

Відмітити
0

Серый. свои контакты ты оставляешь на каждом отчете который публикуется везде... телефоны, мыло, место работы итд... ( скан маршрутной книжки и контактные данные участников)

Підписатися на Коментарі для "Створюємо список членів клуба"