Вітаємо учасників Чемпіонату Києва з ТПТ 2014

Вітаємо учасників Чемпіонату Києва з ТПТ 2014, які проводились 12-13 квітня в м. Києві.

Чемпіонат Києва з ТПТ 2014

У загальному заліку, який складався зі змагань на дистанціях "Крос-похід" та "Смуга перешкод", у ІІІ класі призові місця зайняли такі команди нашого клубу:

1 місце - команда Протуберанці -1 у складі: Зайцев Дмитро, Живолуп Олександр, Козлик Олександр, Леонтьєва Катерина, Рубан Марина, Олімпієв Микита, Ткачик Роман, Грабець Богдан (впевнено виборили перші місця на двох дистанціях).
3 місце - команда Альгадра -1 у складі: Любашенко Максим, Гулько Сергій, Полойніков Олег, Бауліна Карина, Старіков Дмитро, Гаркович Надія (посіли друге та четверте місця на дистанціях чемпіонату).

В IV класі на дистанціії "Крос-похід" 3 місце виборола команда ТКГ-2 у складі: Данилейко Андрій, Геч Вадим, Дудко Андрій, Сущук Віталій, Коваленко Олена, Еремеева Янет

Загалом у чемпіонаті взяли участь 9 команд нашого клубу.
Нагородження переможців відбудеться 6 травня в приміщенні МЦДЮТ в 19.00 за адресою Саперне поле, 26.