присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 р.

Метою проведення XVІ відкритого зльоту туристів міста Києва є розвиток масового, оздоровчого та спортивного туризму як виду активного відпочинку мешканців Києва, формування здорового способу життя, залучення до занять туризмом широких верств населення.

- підвищення фізичної підготовки, загартування населення, зміцнення здоров'я, залучення молоді до змістовного дозвілля та раціонального використання вільного часу;
- виявлення та заохочення кращих туристських команд, спортсменів, тренерів та суддів;
- обміну досвідом роботи між туристськими осередками;
- підготовки до туристських походів, подорожей та змагань.

2. ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗЛЬОТУ

Зліт проводиться 18-19 травня 2013 року на території лижного комплексу ?Вишгора?, окраїна м.Вишгород, Київська обл. Графік рейсових автобусів буде наданий на нараді представників.

Нарада представників відбудеться 14 травня 2013 року 0 18.00 в ПДЮТ Солом?янського р-ну (вул. Курська 15)

3. КЕРІВНИЦТВО ПІДГОТОВКОЮ ТА ПРОВЕДЕННЯМ ЗЛЬОТУ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Київська міська федерація спортивного туризму.

Безпосередню підготовку та організацію зльоту здійснюють: Головна суддівська колегія (далі ГСК) та організаційний комітет, члени яких затверджуються Федерацією спортивно туризму м. Києва.

4. ПРОГРАМА ЗЛЬОТУ

Змагання проводяться згідно з "Правилами змагань зі спортивного туризму" від 24.04.2008 року, цього Положення і розроблених Умов змагань. Дистанції по видах туризму 1 і 2 класу. Програма зльоту складається з двох програм:

Дивіться додатки до положення.

Команди можуть не брати участь в окремих видах змагань та конкурсів.

- конкурсна програма;
- нарада ГСК з представниками команд-учасниць.

5. УЧАСНИКИ ЗЛЬОТУ

До участі в зльоті допускаються команди районів м. Києва, туристських клубів, секцій, підприємств, установ, навчальних закладів, військових частин, а також самостійні команди. Вік учасників змагань не молодше 16 років.

6. СКЛАД КОМАНДИ

- з пішохідного туризму - 6 учасників, в т.ч. не менше 1 жінки та 1 суддя;
- з водного туризму - 4 учасники, в т.ч. не менше 1 жінки (чоловічий та змішаний екіпажі) та 1 суддя;
- з гірського туризму - 4 учасники, в т.ч. не менше 1 жінки та 1 суддя;
- з вело туризму - 2 учасники та 1 суддя.
- конкурсна програма - необмежене.

До складу команди входить тренер-представник, а також можуть бути включені учасники конкурсної програми. Загальний склад команди визначається організацією, яка направляє команду.

7. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на відрядження, проїзд, харчування, проживання учасників, транспортування багажу, прокат спорядження несуть направляючі організації, або самі учасник. Оплата екозбору - 20 грн з чоловіка, за весь період змагань.

8. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ

Проживання учасників зльоту у польових умовах. Приготування їжі - на вогнищах (забезпечується централізоване завезення дров та води).

Місце розташування табору команди на місці зльоту має бути погоджено з комендантом зльоту. Виїзд з місця проведення зльоту дозволяється після здачі місця розташування табору коменданту. Бажана наявність у команд однакової спортивної форми, емблем, прапорів. Перелік спорядження необхідного для проходження дистанцій визначається додатком ?1.

За неетичну поведінку та порушення умов та даного положення про зліт, команди (окремі учасники) можуть бути дискваліфікована за рішенням ГСК.

Використання саморобного спорядження можливе після проходження технічної комісії.

9. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗЛЬОТІ ТА ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКАМИ

18 травня 2013 року до 13.00 години на місці проведення зльоту команди подають до ГСК, яка виконує функції мандатної комісії, такі документи:

- іменні заявки на участь в змаганнях за встановленою формою;
- кваліфікаційні книжки спортсменів;
- паспорт (свідоцтво про народження) або копію;
- медичний страховий поліс або поліс від нещасного випадку, дійсний на час проведення зльоту;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

До участі в змаганнях допускаються учасники, чия кваліфікація або досвід у відповідному виді туризму відповідають вимогам п.1.7.2 Правил в залежності від класу дистанції, на якій проводяться змагання.

Після закінчення строку подачі заявок та прийняття рішення про допуск команд (учасників) до змагань проводиться жеребкування.

Команди, які не пройшли мандатну комісію у визначений час можуть бути допущенні до участі у зльоті поза конкурсом за рішенням ГСК.

Команди, які не пройшли мандатну комісію (частково, відсутні паспорти або їх копії, копію Ідентифікаційного коду, залікові книжки спортсменів і.т.д.) можуть бути допущенні під протест.

10. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Місця, зайняті командами у загальному заліку, визначаються по мінімальній сумі балів, одержаних за участь в змаганнях спортивної програми та обов?язкових конкурсах. При визначенні загального командного заліку не враховуються команди (окремі учасники), які брали участь в змаганнях менше ніж в трьох видах спортивної програми та обов?язкових конкурсах.

У випадку рівності результатів перевага надається команді, що має краще місце у тому виді, де має залік більша кількість команд. При цьому враховуються лише команди, які беруть участь в загальному командному заліку.

Для загального командного заліку враховуються результати виступу команди в усіх видах спортивної програми та обов?язкових конкурсах, при цьому команді нараховується кількість балів, що дорівнює зайнятому місцю в кожному виді, а в обов?язковому конкурсі команді нараховується кількість балів, що дорівнює зайнятому місцю с коефіцієнтом 0,2.

Окремо визначаються місця в кожному конкурсі відповідно до умов проведення конкурсної програми (Додаток ?1).

Окремо визначаються місця, зайняті командами в кожному з видів туризму:

Місце команди в змаганнях з техніки пішохідного та гірського туризму визначається за кращим часом проходження дистанції з врахуванням технічних штрафів.

Загальне місце команди в змаганнях з техніки водного туризму визначається за сумою результатів чоловічого та змішаного екіпажів при проходженні дистанції. Результат кожного екіпажа визначається за часом проходження дистанції з врахуванням отриманих штрафів за технічні помилки.

У змаганнях з техніки велосипедного туризму командний залік. Розподіл місць в гонці і нагородження здійснюється згідно ?умов змагань?.

11. НАГОРОДЖЕННЯ

Команда, що посіла перше місце у загальному заліку зльоту нагороджується перехідним кубком.

Команди, що посіли в загальному заліку 1-3 місця нагороджуються дипломами.

Команди, що посіли 1-3 місця у змаганнях з видів туризму, нагороджуються дипломами відповідних ступенів та призами.

Учасники команд, які посіли 1-3 місце у змаганнях з видів туризму нагороджуються дипломами та медалями.

Команди, що посіли 1-3 місця у конкурсах, нагороджуються.